Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Margaretha Lijnslager (1868-1954)

Persoonlijke gegevens Margaretha Lijnslager 


Gezin van Margaretha Lijnslager

Zij is getrouwd met Klaas Schagen.

Zij zijn getrouwd op 26 november 1896 te Beverwijk, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Neeltje Schagen  1899-???? 


Notities over Margaretha Lijnslager


Stamboom Reinderman » Margaretha Lijnslager
Persoonlijke gegevens Margaretha Lijnslager
Zij is geboren op 26 november 1868 in Beverwijk, Nederland.
Zij is overleden.

Gezin van Margaretha Lijnslager
Zij is getrouwd met Klaas Schagen op 26 november 1896 te Beverwijk, Nederland, zij was toen 28 jaar oud.

Kind(eren):

Neeltje Schagen 1899-????
Gezina Schagen 1900-

****

Eigenaar van deze stamboom : Dimitri REINDERMAN (poek64)
V Margaretha Lijnslager
Geboren op 26 november 1868 - Beverwijk, Nederland
Overleden

Relaties en kinderen
Gehuwd op 26 november 1896, Beverwijk, Nederland, met Klaas Schagen 1859-1917 en hun kinderen
V Neeltje Schagen 1899-
V Gezina Schagen 1900-

Overzicht van de stamboom

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Lijnslager?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha Lijnslager

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Lijnslager

Neeltje Kluft
1828-1908

Margaretha Lijnslager
1868-1954

1896

Klaas Schagen
1859-1917


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 november 1868 lag rond de 4,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
    • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
    • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
    • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
    • 28 september » Koningin Isabella II van Spanje vlucht naar Frankrijk.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.
  • De temperatuur op 26 november 1896 lag rond de -1,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
    • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
    • 12 augustus » Voetbalclub Willem II wordt opgericht in Tilburg.
    • 13 september » Paus Leo XIII verklaart in zijn apostolische brief Apostolicae Curae de priester- en bisschopswijdingen en Apostolische successie in de Kerk van Engeland ongeldig.
    • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
    • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lijnslager


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I24798976.php : benaderd 13 januari 2026), "Margaretha Lijnslager (1868-1954)".