Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Heilwigis van Altena (1203-1253)

Persoonlijke gegevens Heilwigis van Altena 

  • Alternatieve namen: Heilwig von Arberg (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Heilwig von Holte (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Heilwigis van Altena (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Heilweg van Holte (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Heilwich van Holte (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), van Horne, Helwig Reinhard Herbert van Millen Van Heeze van Altena, van Horne Van Cranenborgh, Heilwig van Altena, Heilwig van Altena, Heilwegis van Heeze of van Holte, Helwide or Elwide de Wickerode de Hornes, Heilweg van Heeze, Hedwig van Wickerode
  • Zij is geboren in het jaar 1203 in Horn, Haelen (Horne), Limburg, Nederland.
    1200 ?, Cranendonck, Horne Castle, Noord-Brabant; 1203 ?, Horn (Haelen (Horne); 1210 ?; 1215 ?, Almkerk, Woudrichem, Slot Altena, Noord-Brabant; ca 1220 ?, België ?; ca 1221; 1225 ?
  • Ze werd gedoopt.
    Heilwigis
  • Zij is overleden op 16 november 1253 in Cranendonck, Horne Castle, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 50 jaar oud.
    Horne Castle; after 1292 ?, Y, Somme, Picardie; 1292, België, België
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 juni 2020.

Gezin van Heilwigis van Altena

Zij is getrouwd met Willem I van Horne.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1230, zij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Willem II van Horne  1240-1300 


Notities over Heilwigis van Altena


Eigenaar van deze stamboom : Henk PEETERS (janniewestra)
V Heilwig van Altena
Sosa : 2.376.737

Relaties, kinderen, de kleinkinderen en de achterkleinkinderen
Gehuwd in 1230 met Willem I van Horne, Hij was heer van Horn en ook onder meer van Helmond en hun kinderen
M Willem II van Horne 1240-1304 gehuwd in 1270 met Agnes van Leuven en hun kinderen
M Gerard I van Horne 1270-1331 gehuwd in 1301 met Johanna van Leuven-Gaasbeek en hun kinderen :
V Margaretha van Horne 1302
M Willem IV van Horne 1305-1343

Gerard I van Horne 1270-1331 gehuwd in 1316 met Irmgard Jutta van Kleef 1261- en hun kinderen :
M Dirk van Horne 1320-1378

Overzicht van de stamboom

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Heilwigis van Altena?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Heilwigis van Altena

Heilwigis van Altena
1203-1253

1230

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Altena


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I24610560.php : benaderd 22 januari 2026), "Heilwigis van Altena (1203-1253)".