Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Henricus Joannes van der Asdonk (1723-1782)

Persoonlijke gegevens Henricus Joannes van der Asdonk 

  • Alternatieve namen: Hendrik van der Asdonk (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Henrici ? van der Asdonck (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Hendrik Joannes van Asseldonk (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Henricus Joannes van der Asdonck (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Hendrick Jan Thijssen van der Asdonk (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Hendrick Jan Thijssen van de Rasdonk, Henricus van der Asdonk, Henrici ? Joannis van der Asdonck, Henricus Joannes van Asseldonk, Hendricus van der Asdonck
  • Hij is geboren juni 1723 in Erp, Noord-Brabant, Nederland.
  • Hij werd gedoopt op 6 juni 1723 in Erp, Noord-Brabant, Nederland.
    Henricus Joannes
  • Geloof: RK.
  • Hij is overleden op 21 mei 1782 in Erp, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 58 jaar oud.
  • Een kind van Joannes Matthiae van der Asdonck en Maria
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 augustus 2020.

Gezin van Henricus Joannes van der Asdonk

(1) Hij is getrouwd met Hendrina Adriaens van Heesewijk.

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1745 te Sint-Michielsgestel, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 21 jaar oud.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1750 te Erp, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1752 te Nistelrode, Bernheze, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Elisabeth Adrianus Brocks.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1764 te Erp, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 40 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus Joannes van der Asdonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henricus Joannes van der Asdonk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 mei 1782 lag rond de 11,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1782: Bron: Wikipedia
    • 13 januari » Eerste opvoering van Die Räuber van Friedrich Schiller in Mannheim.
    • 6 april » Rama I wordt koning van Thailand. Begin van de thans regerende Chakri-dynastie.
    • 16 juli » Première van de opera Die Entführung aus dem Serail van Wolfgang Amadeus Mozart in het Burgtheater in Wenen.
    • 4 augustus » Constanze trouwt met Wolfgang Amadeus Mozart.
    • 30 november » Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk tekenen een voorlopig vredesverdrag, waarmee een eind komt aan de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Asdonk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I24304272.php : benaderd 8 januari 2026), "Henricus Joannes van der Asdonk (1723-1782)".