Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Gerardus van Kessel (????-1904)

Persoonlijke gegevens Gerardus van Kessel 


Gezin van Gerardus van Kessel

Hij is getrouwd met Johanna van Berlo.

Zij zijn getrouwd op 6 februari 1892 te Boekel, Noord-Brabant, Nederland.


Kind(eren):



Notities over Gerardus van Kessel


Eigenaar van deze stamboom : Mignon van UDEN (mignon100458)
M Gerardus van Kessel
Geboren - Boekel
Overleden 16 mei 1904 (maandag) - Boekel

Ouders
Antonius van Kessel 1826-1888
Petronella van Duijnhoven 1825-1902

Relaties
Gehuwd 6 februari 1892 (zaterdag), Boekel, met Johanna van Berlo ဠ1908

Broers en zusters
M Arnoldus van Kessel ဠ1913
M Johannes van Kessel ဠ1918
M Martinus van Kessel ဠ1937
V Josina van Kessel 1855-1931
M Johannes van Kessel 1858-1926
M Laverijns van Kessel ဠ1947

Overzicht van de stamboom

Matheus van Kessel Petronella Tonies ဠ1830 Petrus van Duijnhoven Johanna van der Heijden
|
|
|
|
|
|
Antonius van Kessel 1826-1888 Petronella van Duijnhoven 1825-1902
|
|
|
Gerardus van Kessel ဠ1904

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus van Kessel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus van Kessel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 februari 1892 lag rond de 4,9 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
  • De temperatuur op 16 mei 1904 lag tussen 4,5 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
    • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
    • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Kessel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I23578530.php : benaderd 3 maart 2026), "Gerardus van Kessel (????-1904)".