Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Catharina Hillegonda Kokkelkoren (1900-1955)

Persoonlijke gegevens Catharina Hillegonda Kokkelkoren 


Gezin van Catharina Hillegonda Kokkelkoren

Zij is getrouwd met Wilhelmus Johannes Reijnders.

Zij zijn getrouwd op 13 januari 1920 te Schoten, Haarlem, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Hillegonda Kokkelkoren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Hillegonda Kokkelkoren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Hillegonda Kokkelkoren

Catharina Hillegonda Kokkelkoren
1900-1955

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 november 1900 lag rond de 4,4 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
    • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
    • 18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
    • 1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
    • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
    • 12 december » US Steel wordt opgericht.
  • De temperatuur op 13 januari 1920 lag tussen 6,9 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
    • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
    • 19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.
  • De temperatuur op 19 maart 1955 lag tussen -2,0 °C en 2,3 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (23%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Elvis Presley verschijnt voor het eerst op de (Amerikaanse) televisie.
    • 20 april » Eerste aflevering van Swiebertje (met Joop Doderer in de hoofdrol) op de Nederlandse televisie.
    • 6 mei » De Duitse Bondsrepubliek treedt toe tot de NAVO.
    • 13 juli » Ruth Ellis is de laatste vrouw die in Engeland naar de strop wordt geleid.
    • 4 oktober » De Citroën DS19 wordt gepresenteerd.
    • 9 december » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes La Serena.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kokkelkoren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I22537452.php : benaderd 18 januari 2026), "Catharina Hillegonda Kokkelkoren (1900-1955)".