Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Leonard Petrus van der Werf (1694-????)

Persoonlijke gegevens Leonard Petrus van der Werf 

  • Alternatieve naam: Leonard van der Werf (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
  • Hij is geboren ca 1694.
  • Hij werd gedoopt.
    Leonard Petrus
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 december 2019.

Gezin van Leonard Petrus van der Werf

Hij is getrouwd met Elisabeth Steenbergen.

Zij zijn getrouwd voor ore 1726.


Notities over Leonard Petrus van der Werf


Eigenaar van deze stamboom : Rob van KOERT (rvankoert)
M Leonardus Petrus van der WerfAfdrukken stamboom
Geboren circa 1694
Overleden

Relaties
Gehuwd voor 1726 met Elisabeth Steenbergen 1696-1736

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leonard Petrus van der Werf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Werf


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I15583176.php : benaderd 9 januari 2026), "Leonard Petrus van der Werf (1694-????)".