Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Clim van Poppel

Persoonlijke gegevens Clim van Poppel 

  • Alternatieve naam: van den Eijnden (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk)
  • Ze werd gedoopt.
    Clim
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 december 2019.

Gezin van Clim van Poppel

Zij had een relatie met Johan van den Eijnden.


Notities over Clim van Poppel


Eigenaar van deze stamboom : Nico van den BOGAART (nvdbogaart)
V Clim van Poppel

Relaties
Gehuwd met Johan van den Eijnden 1903-1983

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clim van Poppel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Poppel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I14769376.php : benaderd 9 januari 2026), "Clim van Poppel".