Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Johannes van de Donk

Persoonlijke gegevens Johannes van de Donk 

  • Hij werd gedoopt.
    Johannes
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 december 2019.

Gezin van Johannes van de Donk

Hij heeft/had een relatie met Johanna van de Ven.


Kind(eren):



Notities over Johannes van de Donk


Eigenaar van deze stamboom : Nico van den BOGAART (nvdbogaart)
M Johannes van de Donk

Relaties en kinderen
Gehuwd met Johanna van de Ven en hun kinderen
V Mechelina van de Donk ca 1761-1837

Overzicht van de stamboom

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van de Donk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes van de Donk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Donk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I13586944.php : benaderd 15 januari 2026), "Johannes van de Donk".