Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Antoneth van den Eijnde (1848-1916)

Persoonlijke gegevens Antoneth van den Eijnde 


Gezin van Antoneth van den Eijnde

Zij is getrouwd met Johannes van den Heuvel.

Zij zijn getrouwd op 10 februari 1890 te Lieshout, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 41 jaar oud.


Notities over Antoneth van den Eijnde


Kind:
Antoneth van den Eijnde
Geboortedatum:
donderdag 5 oktober 1848
Vader:
Hendrik van den Eijnde
Moeder:
Elisabeth Hurkmans
Gebeurtenis:
Geboorte
Datum:
donderdag 5 oktober 1848
Documenttype:
BS Geboorte
Erfgoedinstelling:
Brabants Historisch Informatie CentrumBrabants Historisch Informatie Centrum
Plaats instelling:
's-Hertogenbosch
Collectiegebied:
Noord-Brabant
Archief:
50
Registratienummer:
4680
Aktenummer:
18
Registratiedatum:
5 oktober 1848
Akteplaats:
Lierop
Collectie:
Bron: boek, Deel: 4680, Periode: 1848
Boek:
Geboorteregister Lierop 1848

Kind:
Antoneth van den Eijnde
Moeder:
Elisabeth Hurkmans
Vader:
Hendrik van den Eijnde
Gebeurtenis:
Geboorte
Datum:
donderdag 5 oktober 1848
Documenttype:
BS Geboorte
Erfgoedinstelling:
Regionaal Archief EindhovenRegionaal Archief Eindhoven
Plaats instelling:
Eindhoven
Collectiegebied:
Noord-Brabant
Archief:
Archief
Registratienummer:
5
Akteplaats:
Lierop

Bruidegom:
Johannes van den Heuvel
Geboorteplaats:
Lieshout
Vader van de bruidegom:
Francis van den Heuvel
Moeder van de bruidegom:
Elisabeth Swinkels
Bruid:
Antoneth van den Eijnde
Geboorteplaats:
Lierop
Vader van de bruid:
Hendrik van den Eijnde
Moeder van de bruid:
Elisabeth Hurkmans
Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
maandag 10 februari 1890
Documenttype:
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:
Brabants Historisch Informatie CentrumBrabants Historisch Informatie Centrum
Plaats instelling:
's-Hertogenbosch
Collectiegebied:
Noord-Brabant
Archief:
50
Registratienummer:
4722
Aktenummer:
3
Registratiedatum:
10 februari 1890
Akteplaats:
Lieshout
Collectie:
Bron: boek, Deel: 4722, Periode: 1890
Boek:
Huwelijksregister Lieshout 1890

Overledene:
Antoneth van den Eijnde
Geslacht:
Vrouw
Vader:
Hendrik van den Eijnde
Moeder:
Elisabeth Hurkmans
Relatie:
Johannes van den Heuvel
Gebeurtenis:
Overlijden
Datum:
maandag 16 oktober 1916
Documenttype:
BS Overlijden
Erfgoedinstelling:
Brabants Historisch Informatie CentrumBrabants Historisch Informatie Centrum
Plaats instelling:
's-Hertogenbosch
Collectiegebied:
Noord-Brabant
Archief:
550
Registratienummer:
1816
Aktenummer:
21
Registratiedatum:
1916
Akteplaats:
Lieshout
Collectie:
Bron: boek, Deel: 1816, Periode: 1916
Boek:
Overlijdensregister 1916

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antoneth van den Eijnde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antoneth van den Eijnde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antoneth van den Eijnde


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Antoneth van den Eijnde



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 oktober 1848 lag rond de 11,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 21 november 1848 tot 1 november 1849 was er in Nederland het kabinet De Kempenaer - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. J.M. de Kempenaer (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
  • In het jaar 1848: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Duitsland - Karl Marx publiceert het Manifest van de Communistische Partij.
    • 24 februari » Koning Lodewijk Filips I van Frankrijk treedt af.
    • 26 februari » De Tweede Franse Republiek wordt uitgeroepen.
    • 15 maart » In Hongarije breekt een opstand uit tegen de Habsburgse monarchie.
    • 15 maart » In Nederland bieden alle ministers – 'door pligtsgevoel gedrongen' – hun ontslag aan, nadat de koning de Tweede Kamer geheel buiten hun medeweten om heeft uitgenodigd tot het doen van voorstellen voor een ruimere herziening van de Grondwet.
    • 24 maart » Relletjes op de Dam in Amsterdam.
  • De temperatuur op 10 februari 1890 lag rond de 3,5 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 januari » De Britse regering stelt Portugal voor een ultimatum wat betreft de Portugese aanwezigheid in Afrika.
    • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
    • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
    • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
    • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
    • 4 december » Het stoffelijk overschot van Koning Willem III wordt bijgezet in Delft.
  • De temperatuur op 16 oktober 1916 lag tussen 3,5 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 8,7 mm neerslag. Er was 3,2 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
    • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
    • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
    • 19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
    • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Eijnde


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I11828800.php : benaderd 20 januari 2026), "Antoneth van den Eijnde (1848-1916)".