Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Jensken Heijackers (1540-????)

Persoonlijke gegevens Jensken Heijackers 

  • Zij is geboren in het jaar 1540.
  • Ze werd gedoopt.
    Johanna
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 juni 2020.

Gezin van Jensken Heijackers

Zij had een relatie met Jan.


Kind(eren):



Notities over Jensken Heijackers


Eigenaar van deze stamboom : Jan JACOBS (janjacobs6)
V Jensken Heijackers
Sosa : 8.495
Geboren in 1540
Overleden

Relaties en kinderen
Gehuwd met Jan Daniels 1540- en hun kinderen
V Aelken Daniels Heijackers 1575-

Overzicht van de stamboom

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jensken Heijackers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jensken Heijackers

Jensken Heijackers
1540-????


Jan
1540-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Heijackers


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I10800866.php : benaderd 29 januari 2026), "Jensken Heijackers (1540-????)".