Stamboom Van den Bunt » Willem Jacobszn van den Oever (1624-????)

Persoonlijke gegevens Willem Jacobszn van den Oever 

  • Hij is geboren in het jaar 1624 in Katwijk aan de Rijn.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 februari 2011.

Gezin van Willem Jacobszn van den Oever

Hij is getrouwd met Jannetje Joosten.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1650 te Katwijk aan Zee, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Jacobszn van den Oever?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Jacobszn van den Oever

Willem Jacobszn van den Oever
1624-????

1650

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Oever


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans van den Bunt, "Stamboom Van den Bunt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-bunt/I342.php : benaderd 7 februari 2026), "Willem Jacobszn van den Oever (1624-????)".