Stamboom Van de Wege » Emile Verstrenge (1887-1966)

Persoonlijke gegevens Emile Verstrenge 

  • Hij is geboren op 3 juni 1887 in IJzendijke.
  • Hij is overleden op 3 juli 1966 in Oostburg Nederland, hij was toen 79 jaar oud.
    Overlijden Emile Verstrenghe, 03-07-1966
    Soort akte:
    Overlijdensakte
    Aktenummer:
    72
    Aktedatum:
    1966
    Gemeente:
    Oostburg
    Overledene:
    Emile Verstrenghe
    Geboorteplaats:IJzendijke
    Geslacht:Mannelijk
    Burgerlijke staat:Gehuwd
    Leeftijd:79 jaar
    Beroep:Zonder
    Partner:
    Augusta Maria Leonia Mervielde
    Vader:
    Petrus Verstrenghe
    Moeder:
    Amelia Francisca van de Wege
    Toegangsnummer:
    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980, (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:
    OBG-O-1966
  • De biologische ouders zijn Petrus Verstrenge en Amelia Franciska van de Wege
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 januari 2017.

Gezin van Emile Verstrenge

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emile Verstrenge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Emile Verstrenge

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Emile Verstrenge


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juni 1887 lag rond de 13,2 °C. Er was 9 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
      • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
      • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
      • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
      • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
      • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
    • De temperatuur op 3 juli 1966 lag tussen 10,8 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 7,7 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 14 februari » De laatste interlokale tram van Nederland tussen Hellevoetsluis en Spijkenisse is door de directie van de Rotterdamsche Tramweg Maatschappij opgeheven.
      • 4 maart » Een uitspraak van John Lennon, "We (The Beatles) are more popular than Jesus", doet later veel stof opwaaien in de VS.
      • 5 maart » Een Boeing 707 van de Britse maatschappij BOAC stort neer op de berg Fuji, Japan, 124 mensen komen om.
      • 13 maart » In Angola richten Jonas Savimbi en Antonio da Costa Fernandes de verzetsbeweging UNITA op.
      • 17 april » De honderdste interland-voetbalwedstrijd tussen Nederland en België vindt plaats. Nederland wint met 3-1.
      • 4 november » Grote overstromingen in Venetië en Florence.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Verstrenge


    De publicatie Stamboom Van de Wege is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Levina Koster, "Stamboom Van de Wege", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-wege/I2405.php : benaderd 16 maart 2026), "Emile Verstrenge (1887-1966)".