Stamboom Van de Vorst » Marinus Josephus Cornelus "Marinus" van de Vorst (1900-1959)

Persoonlijke gegevens Marinus Josephus Cornelus "Marinus" van de Vorst 


Gezin van Marinus Josephus Cornelus "Marinus" van de Vorst

Hij is getrouwd met Maria Elisabeth van Hout.

Zij zijn getrouwd op 9 oktober 1920 te Gestel en Blaarthem, hij was toen 20 jaar oud.

Getuige: Theodorus Johannes van Etten, 33 jr, textielarbeider; Henricus Lodewicu

Kind(eren):

  1. [Privacy]   

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus Josephus Cornelus "Marinus" van de Vorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marinus Josephus Cornelus "Marinus" van de Vorst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marinus Josephus Cornelus van de Vorst


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 maart 1900 lag rond de -2,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
      • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
      • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
      • 8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
      • 9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
      • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
    • De temperatuur op 9 oktober 1920 lag tussen 8,2 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,3 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
      • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
      • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
      • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
      • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
      • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
    • De temperatuur op 29 oktober 1959 lag tussen 0,8 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 4,8 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Benoeming van Petrus Moors tot bisschop van Roermond in Nederland.
      • 19 februari » Het Verenigd Koninkrijk geeft aan Cyprus zijn onafhankelijkheid.
      • 18 maart » President van de Verenigde Staten Dwight D. Eisenhower tekent een document waardoor Hawaï de status van "staat" krijgt.
      • 27 augustus » Openingsceremonie van de derde Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Chicago.
      • 10 november » Oprichting van de Bisschoppelijke Hiërarchie in Belgisch-Congo met zes aartsbisdommen en 26 bisdommen.
      • 29 december » De metro van Lissabon wordt in gebruik genomen.
    • De temperatuur op 31 oktober 1959 lag tussen 3,2 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (11%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
      • 19 april » In de Tsjechische stad Ostrava wordt voetbalstadion Bazaly officieel in gebruik genomen.
      • 4 mei » De Grammy Awards worden voor het eerst uitgereikt: Perry Como en Ella Fitzgerald winnen.
      • 29 mei » Onder de bietenakker van boer Boon in Slochteren boort de NAM aardgas aan.
      • 18 november » Première van de film Ben-Hur van William Wyler.
      • 22 november » Wim Kras maakt voor FC Volendam zijn debuut in een thuiswedstrijd tegen Ajax. Met 15 jaar en 290 dagen is hij de jongste speler in de Eredivisie ooit.
      • 16 december » België belooft Belgisch-Congo de onafhankelijkheid.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van de Vorst


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Walther Jansen, "Stamboom Van de Vorst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-vorst/I440.php : benaderd 18 februari 2026), "Marinus Josephus Cornelus "Marinus" van de Vorst (1900-1959)".