Stamboom Van de Ven - Goossens » Melchior Jan Alaert van Bredenroij (± 1580-????)

Persoonlijke gegevens Melchior Jan Alaert van Bredenroij 

  • Hij is geboren rond 1580.
    Heet ook wel later Melchior Jan Albert, maar in het doopboek waar zijn kinderen in opgenopmen zijn, is het steeds Alart, of Jan Alaerts, van Alardus i.p.v. Albertus.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 november 2014.

Gezin van Melchior Jan Alaert van Bredenroij

Hij is getrouwd met Meriken Aert Janssen.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 25 november 1609 te Veghel.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Melchior Jan Alaert van Bredenroij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Melchior Jan Alaert van Bredenroij


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. RK DTB (image 88)

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1609: Bron: Wikipedia
    • 9 april » Begin van het Twaalfjarig Bestand tussen Spanje en de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden tijdens de Tachtigjarige oorlog.
    • 25 augustus » Galileo Galilei demonstreert zijn eerste telescoop.
    • 4 september » Henry Hudson ontdekt het eiland Manhattan.
    • 11 september » Henry Hudson vaart de naar hem genoemde rivier op.

Over de familienaam Van Bredenroij


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin van de Ven, "Stamboom Van de Ven - Goossens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-ven/I748.php : benaderd 6 maart 2026), "Melchior Jan Alaert van Bredenroij (± 1580-????)".