Stamboom Van de Ven - Goossens » Henricus van Amstel (Van Weert)

Persoonlijke gegevens Henricus van Amstel (Van Weert) 


Gezin van Henricus van Amstel (Van Weert)

Hij is getrouwd met Anna Petri Wilhelmi van Grinsven.

Zij zijn getrouwd op 13 oktober 1613 te Gemert.Bron 3


Kind(eren):



Notities over Henricus van Amstel (Van Weert)

27. Henricus (Hendrick) van Amstel, gelaesscrijver (1619), gelaesmaker (1633), brouwer (1634), geboren circa 1585 te Gemert, overleden te Schijndel. Gehuwd met Anna van Griensven, geboren te Schijndel.
Vader van de zeeheld Jan van Amstel.

uit de webpagina:
http://www.genealogieonline.nl/stamboom-steverink-dortmans/I12127.php :

Persoonlijke gegevens Handrick Handricx van Amstel Mannelijk
Hij is geboren op 8 februari 1589 in Gemert.
Hij is overleden.
Gezin van Handrick Handricx van Amstel

Hij is getrouwd met Anna van Grinsven op 13 oktober 1613 te Gemert.

Bruidegom Henricus Henrici van Amstel
Bruid Anna Petri Wilhelmi van Griensvel
Woonplaats Schijndel
Soort registratie trouwakte
Religie RK
Plaats Gemert
Plaats huwelijk Gemert
Datum huwelijk 13-10-1613
Periode 1609-1625
Deel Rooms-Katholiek trouwboek 1609-1625
Pagina 44
Toegangsnr. 8044
Inv.nr. 28

http://gw5.geneanet.org/rlhvanrooij?lang=nl;pz=gijs+8;nz=van+rooij;ocz=0;p=maria+maijken;n=van+amstel
Kind(eren):

Emerentiana van Amstel 1623-???? Tree
Peter Hendrik van Amstel 1632-1683 Tree
Maria Hendrick van Amstel 1621-???? Tree
Joannes van Amstel 1618-1669
Elisabeth Hendricx van Amstel 1625-???? Tree

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus van Amstel (Van Weert)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Henricus van Amstel (Van Weert)


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. http://www.kareldegrote.nl/Reeks55_Keunen.html
    2. http://www.heemkundekringgemert.nl/historie/personen/361-jan-van-amstel
    3. R.K. Trouwboek Gemert

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1613: Bron: Wikipedia
      • 24 april » Irokezen en Nederlanders (Jacob Eelckens en Hendrick Christiaenssen) sluiten in Nieuw-Amsterdam een handelsverdrag, dat bezegeld werd met een zilveren ketting en een wampum van respectievelijk Nederlandse en Indiaanse zijde.
      • 29 juni » Het Globe Theatre in Londen brandt tot de grond toe af, waarschijnlijk door een kanonschot tijdens een opvoering van 'Henry VIII', dat het rieten dak deed vlamvatten.

    Over de familienaam Van Amstel (Van Weert)


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Martin van de Ven, "Stamboom Van de Ven - Goossens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-ven/I471.php : benaderd 18 februari 2026), "Henricus van Amstel (Van Weert)".