Stamboom Van de Ven - Goossens » Pel Rutten

Persoonlijke gegevens Pel Rutten 

  • Een kind van Rut
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 december 2013.

Gezin van Pel Rutten

Hij is getrouwd met Jenneken Janssen.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 7 maart 1628 te Nistelrode.Bron 1


Kind(eren):

  1. Jan Pel Rutten  1628-????


Notities over Pel Rutten

Onder de doopakte van zoon Jan is toegevoegd: 'Postea parentes huius infantis contraxerunt matrimonium'. (Daarna traden de ouders van dit kind in het huwelijk).
Dit suggereert dat dit aansluitend gebeurde, dus ook op 7 maart 1628.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pel Rutten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pel Rutten

Pel Rutten

1628

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. RK DTB https://familysearch.org/pal:/MM9.3.1/TH-1961-31047-22300-81?cc=2037960&wc=M991-JGH:n1919206657

Historische gebeurtenissen



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin van de Ven, "Stamboom Van de Ven - Goossens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-ven/I321.php : benaderd 7 februari 2026), "Pel Rutten".