Stamboom Van de Ven - Goossens » Joanna Jacobi Lamberti

Persoonlijke gegevens Joanna Jacobi Lamberti 


    Gezin van Joanna Jacobi Lamberti

    Zij is getrouwd met Gerardus Aegidii Maessen.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Maria Maessen  1621-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Jacobi Lamberti?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Jacobi Lamberti

    Joanna Jacobi Lamberti


    Maria Maessen
    1621-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Martin van de Ven, "Stamboom Van de Ven - Goossens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-ven/I209.php : benaderd 30 januari 2026), "Joanna Jacobi Lamberti".