Stamboom Van de Ven - Goossens » Catharina Francisca van de Groes

Persoonlijke gegevens Catharina Francisca van de Groes 


    Gezin van Catharina Francisca van de Groes

    Zij is getrouwd met Egbertus Arts.

    Zij zijn getrouwd op 22 april 1876 te Haps.


    Notities over Catharina Francisca van de Groes

    _NEW

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Francisca van de Groes?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van de Groes


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Martin van de Ven, "Stamboom Van de Ven - Goossens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-ven/I1545.php : benaderd 15 februari 2026), "Catharina Francisca van de Groes".