Stamboom Van de Ven » Adriana Strick (1758-1836)

Persoonlijke gegevens Adriana Strick 

  • Ze werd gedoopt op 11 januari 1758 in Rosmalen,NB,NLD.
    Kind Adriana Strick
    Geslacht v
    Vader Nicolai Strick
    Moeder Anna Maria de Leest
    Getuige 1 Wilhelmus de Leest
    Getuige 2 Maria Strick
    Soort registratie doopakte
    Religie RK
    Diversen Maria Strick is de echtgenote van Adrianus Smulders
    Plaats Rosmalen
    Plaats doop Rosmalen
    Datum doop 11-01-1758
    Periode 1719-1775
    Deel Rooms-Katholiek doopboek 1719-1775
    Pagina 86r
    Toegangsnr. 8101
    Inv.nr. 1
  • Zij is overleden op 1 maart 1836 in Rosmalen,NB,NLD.Bron 1
    Overledene Adriana Strik
    Relatie overledene Peter van der Ven
    Vader overledene Nicolaas Strik
    Moeder overledene Maria van der Leest
    Soort registratie overlijdensakte
    Aktenummer 21
    Plaats Rosmalen
    Datum overlijden 01-03-1836
    Periode 1836
    Deel Overlijdensregister 1836
    Toegangsnr. 50
    Inv.nr. 6787
    Tijdstip: 13:00:00
  • Registratie van overlijden op 2 maart 1836.Bron 1
  • Een kind van Claas Hendriksz Strick en Anna Maria Ariaensd de Leest
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 oktober 2011.

Gezin van Adriana Strick

Zij is getrouwd met Petrus van de Ven.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Gerardus van de Ven  1785-1865 
  2. Adriana van de Ven  1788-1874 
  3. Joanna van der Ven  1789-1878
  4. Nicolaas van de Ven  1797-1840 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Strick?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Strick

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Overlijdensakte

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 maart 1836 lag rond de 4,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: betrokken hagel bui. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1836: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Samuel Colt maakt de eerste revolver voor massaproductie (.34-kaliber).
    • 6 maart » Val van Fort Alamo
    • 21 april » De Republiek Texas boekt een overwinning op Mexico in de Slag bij San Jacinto. Antonio López de Santa Anna wordt gevangengenomen.
    • 1 juni » Charles Darwin komt aan in Kaapstad.
    • 15 juni » Arkansas wordt de 25ste staat van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 28 december » Zuid-Australië en Adelaide worden gesticht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Strick

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Strick.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Strick.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Strick (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van de Ven is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Geert van Vugt, "Stamboom Van de Ven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-ven-orthen/I1925.php : benaderd 24 december 2025), "Adriana Strick (1758-1836)".