stamboom Van de Sande » Adrianus Johannes Hendrikus van Gelooven (1860-????)

Persoonlijke gegevens Adrianus Johannes Hendrikus van Gelooven 

  • Hij is geboren in het jaar 1860.

Gezin van Adrianus Johannes Hendrikus van Gelooven

Hij is getrouwd met Henrica Maria Francisca Johanna van Oosterhout.

Zij zijn getrouwd op 26 januari 1892 te Tilburg, hij was toen 32 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Johannes Hendrikus van Gelooven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Gelooven

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gelooven.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gelooven.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gelooven (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jo van de Sande, "stamboom Van de Sande", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-sande/I3841.php : benaderd 2 februari 2026), "Adrianus Johannes Hendrikus van Gelooven (1860-????)".