stamboom Van de Sande » Thomas van Enschot (± 1500-????)

Persoonlijke gegevens Thomas van Enschot 

  • Hij is geboren rond 1500.
  • Hij is gedoopt rond 1500.

Gezin van Thomas van Enschot

Hij had een relatie met N.N. N.N..


Kind(eren):

  1. Gherit van Enschot  ± 1535-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Thomas van Enschot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Thomas van Enschot

Thomas van Enschot
± 1500-????


Gherit van Enschot
± 1535-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Thomas van Enschot



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Enschot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Enschot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Enschot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Enschot (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jo van de Sande, "stamboom Van de Sande", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-sande/I1290.php : benaderd 6 maart 2026), "Thomas van Enschot (± 1500-????)".