Stamboom van de Pol » Lubbertgen Peterss Scheen (-< 1648)

Persoonlijke gegevens Lubbertgen Peterss Scheen 


Gezin van Lubbertgen Peterss Scheen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lubbertgen Peterss Scheen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lubbertgen Peterss Scheen

Rende Creen
± 1555-????
Jacobje Hermanss
± 1590-± 1619

Lubbertgen Peterss Scheen
-< 1648


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Scheen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Scheen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Scheen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Scheen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Martha van de Pol, "Stamboom van de Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-pol/I6097.php : benaderd 21 januari 2026), "Lubbertgen Peterss Scheen (-< 1648)".