Stamboom van de Pol » Marguerite de Beaumetz (1250-1309)

Persoonlijke gegevens Marguerite de Beaumetz 

  • Zij is geboren in het jaar 1250 in Beaumetz Frankrijk.
  • Zij is overleden in het jaar 1309 in Picquigny Frankrijk, zij was toen 59 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 januari 2025.

Gezin van Marguerite de Beaumetz

Zij is getrouwd met Jean de Picquigny.

Ze zijn in de kerk getrouwd in het jaar 1278, zij was toen 28 jaar oud.


Notities over Marguerite de Beaumetz

Dame de Beaumetz

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marguerite de Beaumetz?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam De Beaumetz


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martha van de Pol, "Stamboom van de Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-pol/I5981.php : benaderd 6 maart 2026), "Marguerite de Beaumetz (1250-1309)".