Stamboom van de Pol » Gijsbert Kraai (1914-1979)

Persoonlijke gegevens Gijsbert Kraai 


Gezin van Gijsbert Kraai

Hij is getrouwd met Willempje Koning.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbert Kraai?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsbert Kraai

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbert Kraai

Willem Kraai
1889-1966

Gijsbert Kraai
1914-1979



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 juni 1914 lag tussen 9,3 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 7,1 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
      • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
      • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
      • 22 augustus » In België treffen de Britse en Duitse troepen elkaar voor het eerst tijdens de Eerste Wereldoorlog.
      • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
      • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
    • De temperatuur op 9 december 1979 lag tussen 8,9 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 10,2 mm neerslag gedurende 7,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Vooral Noordoost-Nederland wordt getroffen door een extreem zware sneeuwstorm. Het leger wordt ingezet om woningen en boerderijen te helpen.
      • 28 maart » Kees Kist, John Metgod en Jan Peters scoren in Eindhoven voor het Nederlands voetbalelftal in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Zwitserland.
      • 14 april » Jan Raas wint voor de derde opeenvolgende keer Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 25 mei » Een DC-10 van American Airlines verliest vlak na de start in Chicago een motor, waardoor het toestel neerstort en alle 273 inzittenden de dood vinden.
      • 11 augustus » Na het doorbreken van een dam bij Morvi in het westen van India sterven minstens 20.000 mensen door de overstromingen als gevolg van de stortvloed van water.
      • 28 augustus » In Nijmegen klapt een lege passagierstrein op een sneltrein met passagiers op het eenzelfde spoor ter hoogte van de landbouwbuurt. Hierbij vallen in totaal 7 doden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » Adolf Langer, Tsjechisch componist, dirigent, muziekpedagoog en publicist († 1986)
    • 1910 » Daan Modderman, Nederlands menner van vierspannen en televisiepersoonlijkheid († 1991)
    • 1910 » Jacques-Yves Cousteau, Frans duiker en filmmaker († 1997)
    • 1912 » Frans Slaats, Nederlands baanwielrenner († 1993)
    • 1914 » Hendrikus Berkhof, Nederlands predikant en theoloog († 1995)
    • 1916 » Henk Bruna, Nederlands boekhandelaar († 2008)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kraai

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kraai.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kraai.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kraai (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Martha van de Pol, "Stamboom van de Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-pol/I5562.php : benaderd 29 januari 2026), "Gijsbert Kraai (1914-1979)".