Stamboom van de Pol » Jannetje Hendriksen (1685-????)

Persoonlijke gegevens Jannetje Hendriksen 

  • Zij is geboren in het jaar 1685.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 februari 2024.

Gezin van Jannetje Hendriksen

Zij is getrouwd met Aart Gerritsen van der Meijden.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 1 april 1708 te Renswoude, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Hendriksen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Hendriksen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martha van de Pol, "Stamboom van de Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-pol/I5447.php : benaderd 16 januari 2026), "Jannetje Hendriksen (1685-????)".