Stamboom van de Pol » Reinier I "'Langhals'" van Henegouwen (860-916)

Persoonlijke gegevens Reinier I "'Langhals'" van Henegouwen 

  • Roepnaam is 'Langhals'.
  • Hij is geboren op 25 oktober 860.
  • Hij is overleden op 25 augustus 916 in Meersen België, hij was toen 55 jaar oud.
  • Hij is begraven in Meersen België.
  • Een kind van Giselbert II van de Maasgouw en Irmengarde van Italië
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 oktober 2025.

Gezin van Reinier I "'Langhals'" van Henegouwen

(1) Hij is getrouwd met Hersinde van Lotharingen.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Reinier II van Henegouwen  ± 890-± 940 


(2) Hij is getrouwd met Alberada van Henegouwen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Symphoronia van de Darnau  ± 895-± 949 


Notities over Reinier I "'Langhals'" van Henegouwen

of: van de Darnau

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Reinier I "'Langhals'" van Henegouwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Reinier I "'Langhals'" van Henegouwen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Reinier I van Henegouwen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Henegouwen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Martha van de Pol, "Stamboom van de Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-pol/I3940.php : benaderd 18 januari 2026), "Reinier I "'Langhals'" van Henegouwen (860-916)".