Stamboom van de Pol » Hugo II van Alluyes (980-????)

Persoonlijke gegevens Hugo II van Alluyes 

  • Hij is geboren in het jaar 980 in Alluyes Frankrijk.
  • Een kind van Hugo I van Alluyes
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 november 2025.

Gezin van Hugo II van Alluyes


Kind(eren):

  1. Wouter van Alluyes  1010-???? 
  2. Aimeric van Alluyes  ± 1020-1063


Notities over Hugo II van Alluyes

Hij was gehuwd met Richilde

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hugo II van Alluyes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hugo II van Alluyes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hugo II van Alluyes

Hugo II van Alluyes
980-????



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Alluyes


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martha van de Pol, "Stamboom van de Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-pol/I3743.php : benaderd 31 januari 2026), "Hugo II van Alluyes (980-????)".