Stamboom van de Pol » Hugo van Coligny (1170-1205)

Persoonlijke gegevens Hugo van Coligny 

  • Hij is geboren in het jaar 1170.
  • Hij is overleden op 2 september 1205 in Serres Griekenland, hij was toen 35 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 juli 2023.

Gezin van Hugo van Coligny

Hij is getrouwd met Beatrix van Albon Vienne.

Ze zijn in de kerk getrouwd in het jaar 1193, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Beatrix van Coligny  1199-1237


Notities over Hugo van Coligny

Hij is gesneuveld bij de slag op Serres

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hugo van Coligny?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hugo van Coligny

Hugo van Coligny
1170-1205

1193

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Coligny


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martha van de Pol, "Stamboom van de Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-pol/I3702.php : benaderd 18 januari 2026), "Hugo van Coligny (1170-1205)".