Stamboom van de Pol » Emma van Venaissin (± 965-> 1063)

Persoonlijke gegevens Emma van Venaissin 

  • Zij is geboren rond 965.
  • Zij is overleden na 1063.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 januari 2022.

Gezin van Emma van Venaissin

Zij is getrouwd met Willem III van Toulouse.

Ze zijn in de kerk getrouwd rond 990.


Kind(eren):

  1. Pons II van Toulouse  990-1060 
  2. Bertrand van Toulouse  ± 997-> 1040

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emma van Venaissin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Emma van Venaissin

Emma van Venaissin
± 965-> 1063

± 990

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Venaissin


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martha van de Pol, "Stamboom van de Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-pol/I2196.php : benaderd 17 januari 2026), "Emma van Venaissin (± 965-> 1063)".