Stamboom van de Pol » Almode van Limoges (± 950-1001)

Persoonlijke gegevens Almode van Limoges 

  • Zij is geboren rond 950.
  • Zij is overleden in het jaar 1001.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 februari 2023.

Gezin van Almode van Limoges

Zij is getrouwd met Adelbert de la Marche Charroux.

Ze zijn in de kerk getrouwd rond 980.


Kind(eren):

  1. Bernhard de la Marche Charroux  ± 990-± 1047 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Almode van Limoges?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Almode van Limoges

Almode van Limoges
± 950-1001

± 980

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Limoges


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martha van de Pol, "Stamboom van de Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-pol/I2178.php : benaderd 18 januari 2026), "Almode van Limoges (± 950-1001)".