Stamboom van de Pol » Jutta "Judith" van Luxembourg (< 954-± 1022)

Persoonlijke gegevens Jutta "Judith" van Luxembourg 

  • Roepnaam is Judith.
  • Zij is geboren voor 954.
  • Zij is overleden rond 1022.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 januari 2022.

Gezin van Jutta "Judith" van Luxembourg

Zij is getrouwd met Albrecht II d'Alsace.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jutta "Judith" van Luxembourg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jutta van Luxembourg

Jutta van Luxembourg
< 954-± 1022



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Luxembourg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martha van de Pol, "Stamboom van de Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-pol/I2160.php : benaderd 17 januari 2026), "Jutta "Judith" van Luxembourg (< 954-± 1022)".