Stamboom Van de Kolk, De Gunst, Lok, Lassche en Nunspeet 1910 » Gerrigje Mol (1908-)

Persoonlijke gegevens Gerrigje Mol 


Gezin van Gerrigje Mol

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrigje Mol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrigje Mol

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrigje Mol

Kornelis Mol
1840-1925
Eerland Drost
1841-1918
Marten Mol
1869-????

Gerrigje Mol
1908-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 juli 1908 lag tussen 7,8 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 2,3 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
      • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
      • 8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
      • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
      • 17 september » Een Wright Flyer stort neer in Virginia, waarbij de passagier omkomt en piloot Orville Wright gewond raakt. Dit is het eerste vliegtuigongeluk in de moderne luchtvaart.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1906 » Anton Karas, Oostenrijks citerspeler en componist († 1985)
    • 1906 » Yitzhak Ben-Aharon, Israëlisch politicus, publicist en vakbondsbestuurder († 2006)
    • 1907 » Robert Heinlein, Amerikaans sciencefiction-schrijver († 1988)
    • 1910 » Doris McCarthy, Canadees kunstschilder en autobiograaf († 2010)
    • 1910 » Heinz Winkler, Oost-Duits politicus († 1958)
    • 1911 » Jesse Carver, Engels voetballer en voetbalcoach († 2003)

    Over de familienaam Mol

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mol.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mol.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mol (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Herman van de Kolk, "Stamboom Van de Kolk, De Gunst, Lok, Lassche en Nunspeet 1910", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-kolk/R4670.php : benaderd 14 maart 2026), "Gerrigje Mol (1908-)".