Stamboom Van de Kolk, De Gunst, Lok, Lassche en Nunspeet 1910 » Martinus Bouw (1905-)

Persoonlijke gegevens Martinus Bouw 

Bron 1

Gezin van Martinus Bouw

Hij is getrouwd met Gerrigje N.N..

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus Bouw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus Bouw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus Bouw

Hendrik Bouw
1838-1932
Aartje Bakker
1838-1902
Jan Bosman
1825-1896
Dries Bouw
1863-1919
Maria Bosman
1868-1943

Martinus Bouw
1905-????



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 april 1905 lag tussen 0,7 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 7,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Raymond Aron, Frans socioloog, politiek filosoof en journalist († 1983)
      • 27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.
      • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.
      • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
      • 18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.
      • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bouw

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bouw.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bouw.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bouw (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Herman van de Kolk, "Stamboom Van de Kolk, De Gunst, Lok, Lassche en Nunspeet 1910", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-kolk/R4282.php : benaderd 25 februari 2026), "Martinus Bouw (1905-)".