Stamboom Van de Kolk, De Gunst, Lok, Lassche en Nunspeet 1910 » Jan Mol (1846-1903)

Persoonlijke gegevens Jan Mol 

Bron 1

Gezin van Jan Mol

Hij is getrouwd met Maasje Hofman.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Reik Mol  1880-1960 
  2. Gerrigje Mol  1883-1948 
  3. Marten Mol  1870-1874
  4. Jacobje Mol  1873-1942 
  5. Marten Mol  1875-1945 
  6. Gerritje Mol  1879-1879
  7. Jan Mol  1885-1972 
  8. Kornelis Mol  1889-1890
  9. Kornelisje Mol  1894-1978

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Mol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Mol

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Mol

Marten Mol
1809-1855

Jan Mol
1846-1903


Maasje Hofman
1848-1909

Reik Mol
1880-1960
Gerrigje Mol
1883-1948
Marten Mol
1870-1874
Jacobje Mol
1873-1942
Marten Mol
1875-1945
Gerritje Mol
1879-1879
Jan Mol
1885-1972
Kornelis Mol
1889-1890

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 mei 1846 lag rond de 14,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oosten. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1846: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
      • 13 mei » Het Amerikaanse Congres verklaart Mexico de oorlog.
      • 10 juni » Californië verklaart zich onafhankelijk van Mexico.
      • 28 juni » In Frankrijk verwerft de Belg Adolphe Sax het patent op een zes jaar eerder door hem uitgevonden blaasinstrument: de saxofoon.
      • 10 september » Elias Howe krijgt een patent voor de naaimachine.
      • 23 september » Ontdekking van Neptunus door de Franse astronoom Urbain Le Verrier en de Britse astronoom John Couch Adams. De vinding werd geverifieerd door de Duitse astronoom Johann Gottfried Galle.
      • 4 november » Benjamin Palmer verkrijgt octrooi op het kunstbeen.
    • De temperatuur op 18 november 1903 lag tussen -2,9 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (49%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
      • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
      • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
      • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
      • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
      • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mol

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mol.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mol.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mol (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Herman van de Kolk, "Stamboom Van de Kolk, De Gunst, Lok, Lassche en Nunspeet 1910", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-kolk/R2126.php : benaderd 25 februari 2026), "Jan Mol (1846-1903)".