Stamboom Van de Kimmenade » Elisabeth Lintermans (1866-1935)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Lintermans 


Gezin van Elisabeth Lintermans

Zij is getrouwd met Martinus van de Kimmenade.

Toestemming voor het huwelijk is 28 juni 1901 verkregen te Stiphout.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 28 juni 1901 te Stiphout, zij was toen 35 jaar oud.

Staan allen als zwager en antootn als broer genoteerd. Martinus Deelen ook als herbergier.

Kind(eren):



Notities over Elisabeth Lintermans

Elisabeth Lintermans
Kind van
Francis Lintermans
Hendrika Bakens
Geboren Asten 06-04-1866
Bron: HIC Helmond BS Geboorte Asten

Elisabeth Lintermans
Geslacht: Vrouw
Relatie tot de hoofdbewoner: Dochter
Burgerlijkestaat: Ongehuwd
Geboren Asten 06-04-1866
Beroep: Geen
Religie: RK
Adres: Voordeldonk C 137 (C Nr.124)
Vertrokken: Someren 09-03-1868 Adres: Straat 18
Ingekomen: Someren 12-04-1871

Bron: HIC Helmond Bevolkingsregisters Asten 1859-1879 Deel: C Folio: 172 Volgnr: 03

Geslacht: Vrouw
Relatie tot de hoofdbewoner: Dochter
Burgerlijkestaat: Ongehuwd
Geboren Asten 06-04-1865
Beroep: Schoolleerling
Religie: RK
Adres: Ommel B Nr.127
Ingekomen: Lierop 28-12-1873
Opmerkingen: Zie Wijk D Bladz.31
Bron: HIC Helmond Bevolkingsregisters Asten 1859-1879 Deel: B Folio: 158 Volgnr: 03 Fichenr. 0087

Martinus van de Kimmenade
Geboren Stiphout
Beroep: Herbergier Woonplaats: Stiphout Leeftijd: 44 jr.
Weduwnaar van Anna Megchelina Deelen
zoon van
Goort van de Kimmenade overleden
Johanna Joosten overleden
Gehuwd Stiphout 28-06-1901 met
Elisabeth Lintermans
Geboren Asten
Beroep: Dienstmeid was werkzaam op kasteel Groy en werd op voorspraak van de pastoot gekoppeld aan Tinuske, ik denk vanwege de kinderen.
Woonplaats: Stiphout Leeftijd: 35 jr.
dochter van
Francis Lintermans Beroep: Landbouwer
Hendrica Bakens Beroep: Landbouwster
Woonplaats ouders: Asten
Bron: HIC Helmond. BS Huwelijken Stiphout aktenr. 6

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Lintermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Lintermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Lintermans


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Stiphout Deel 13 Jaar 1935 Akte 4

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 april 1866 lag rond de 13,9 °C. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 47%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
      • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
      • 25 juli » Verheffing van het Bisdom Algiers tot aartsbisdom en oprichting van de bisdommen Oran en Constantine in Algerije.
      • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
      • 31 oktober » Begin graven vaargeul voor de Nieuwe Waterweg.
      • 12 december » Een ondergrondse mijnexplosie in Barnsley, Engeland zorgt voor veel doden.
    • De temperatuur op 28 juni 1901 lag tussen 7,9 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 13,4 uur zonneschijn (80%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
      • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
      • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
      • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
      • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
    • De temperatuur op 18 maart 1935 lag tussen 4,3 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
      • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
      • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
      • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
      • 25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.
      • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lintermans


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    F. v.d. Kimmenade, "Stamboom Van de Kimmenade", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-kimmenade/I136.php : benaderd 15 februari 2026), "Elisabeth Lintermans (1866-1935)".