Stamboom Van de Kerkhof (Lieshout) » Maria Peter Gijsbert Leunis van de Coevering (± 1540-< 1614)

Persoonlijke gegevens Maria Peter Gijsbert Leunis van de Coevering 

  • Zij is geboren rond 1540.Bron 1
    Geneanet ljamertens nr 64105, maar ook nr 128243
  • Zij is overleden voor 1614.Bron 2
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 maart 2025.

Gezin van Maria Peter Gijsbert Leunis van de Coevering

Zij is getrouwd met Dircx Matijssen Versantvoirt.

Zij zijn getrouwd op 4 september 1574 te Sint-Oedenrode.Bron 3

Geneanet ljamertens: Maria Peters Gijsbert van de COEVERING

Kind(eren):

  1. Matijs Dircxs Versantvoirt  ± 1575-< 1623 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Peter Gijsbert Leunis van de Coevering?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Peter Gijsbert Leunis van de Coevering

Maria Peter Gijsbert Leunis van de Coevering
± 1540-< 1614

1574

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Maria Peter Gijsbert Leunis van de Coevering



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. geneanet fstootman en Geneanet ljamertens
  2. geneanet nzmarjo en Geneanet ljamertens
  3. geneanet nzmarjo en Geneanet adortmans

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1574: Bron: Wikipedia
    • 29 januari » De Geuzen verslaan de Spanjaarden tijdens een zeeslag op de Oosterschelde (Slag bij Reimerswaal).
    • 14 april » Slag op de Mookerheide tussen het Spaanse leger en huurtroepen onder Lodewijk en Hendrik van Nassau, die beiden sneuvelen.
    • 3 oktober » Ontzet van Leiden na een Spaanse belegering.
    • 23 november » Johan III van Nassau-Saarbrücken wordt opgevolgd door zijn achterneven Albrecht van Nassau-Weilburg en Filips IV van Nassau-Neuweilnau. Ze volgen hem ook op als regent voor Johan Lodewijk I van Nassau-Idstein.
    • 7 december » De halfbroers Albrecht van Nassau-Weilburg en Filips IV van Nassau-Neuweilnau verdelen de Saarbrückense erfenis: Albrecht ontvangt Ottweiler, de ambten Homburg, Kirchheim en de heerlijkheden Lahr en Mahlberg, en Filips ontvangt de graafschappen Saarbrücken en Saarwerden en de heerlijkheid Stauf.

Over de familienaam Van de Coevering


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Harry van de Kerkhof, "Stamboom Van de Kerkhof (Lieshout)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-kerkhof/I4976.php : benaderd 28 februari 2026), "Maria Peter Gijsbert Leunis van de Coevering (± 1540-< 1614)".