Stamboom Van de Kerkhof (Lieshout) » Wilhelmus Mack (1709-1789)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Mack 


Gezin van Wilhelmus Mack

Hij is getrouwd met Henrica Peter Thijs?.

Toestemming voor het huwelijk is 18 juli 1744 verkregen te Heeze.Bron 4

Zij zijn getrouwd op 2 augustus 1744 te Heeze.Bron 4

Thijssen is een veel voorkomende naam in Leende

Kind(eren):

  1. Petrus Mack  1746-1795 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Mack?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Mack

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Mack


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. DTB Leende inv 24.5 folio 40v
    2. geneanet wilco2912
    3. DTB Leende inv 24.8 folio 64
    4. DTB Heeze inv 21.15 folio 107

    Historische gebeurtenissen

    • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1709: Bron: Wikipedia
      • 2 februari » De Brit Alexander Selkirk wordt gered na een schipbreuk en een jarenlang verblijf op een onbewoond eiland. Zijn verhaal is de inspiratie voor het boek Robinson Crusoe van Daniel Defoe.
      • 11 september » Slag bij Malplaquet: Belangrijke slag in de Spaanse Successieoorlog waarbij Nederlandse troepen zware verliezen incasseerden.
      • 15 december » Franse troepen nemen Rome opnieuw in en bezetten het koninkrijk Napels.
    • De temperatuur op 26 juli 1789 lag rond de 18,0 °C. Er was 132 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
      • 4 februari » George Washington wordt unaniem tot eerste President van de Verenigde Staten gekozen.
      • 18 juni » Keizer Jozef II schaft de Blijde Inkomst van Brabant af en geeft daarmee aanleiding tot de Brabantse Omwenteling.
      • 14 juli » Het begin van de Franse Revolutie, tijdens het bewind van Lodewijk XVI. Parijzenaars bestormen de Bastille in Parijs en bevrijden zeven politieke gevangenen. Frankrijk wordt, tijdelijk, een republiek.
      • 3 augustus » Paus Pius VI creëert één nieuwe kardinaal.
      • 27 oktober » Slag bij Turnhout tegen de Oostenrijkers.
      • 6 november » Oprichting van het Bisdom Baltimore, het eerste rooms-katholieke bisdom in de Verenigde Staten van Amerika
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mack

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mack.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mack.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mack (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Harry van de Kerkhof, "Stamboom Van de Kerkhof (Lieshout)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-kerkhof/I2277.php : benaderd 16 februari 2026), "Wilhelmus Mack (1709-1789)".