Stamboom Van Dam » Trijntje van DAM (1906-1917)

Persoonlijke gegevens Trijntje van DAM 


Gezin van Trijntje van DAM

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje van DAM?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trijntje van DAM

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje van DAM

Antje KREMER
± 1852-1889
Bonne van DAM
± 1883-????
Roelfina DIJK
± 1882-????

Trijntje van DAM
1906-1917


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 oktober 1917 lag tussen 0,4 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 5,5 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
      • 8 maart » De VS grijpen in op Cuba als steun aan president Mario Garcia Menocal tegen opstandelingen van de liberale partij
      • 22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
      • 20 april » Benoeming van Eugenio Pacelli tot nuntius in Beieren.
      • 13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
      • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van DAM

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van DAM.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van DAM.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van DAM (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Dam is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    M. Fokkens, "Stamboom Van Dam", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dam/I900.php : benaderd 11 januari 2026), "Trijntje van DAM (1906-1917)".