Stamboom Van Brande » MARGARETA GELDOLF (± 1614-1667)

Persoonlijke gegevens MARGARETA GELDOLF 


Gezin van MARGARETA GELDOLF

Zij is getrouwd met CAROLUS JANSSENS.

Zij zijn getrouwd rond 1658 te HAMME,OOST-VLAANDEREN,BELGIE.


Kind(eren):

  1. AMELBERGA JANSSENS  1643-1672 
  2. ELISABETH JANSSENS  1645-1717 
  3. FRANCISCUS JANSSENS  1648-????


Notities over MARGARETA GELDOLF

OVERLEDEN IN HAMME MEERSTRAAT

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot MARGARETA GELDOLF?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk MARGARETA GELDOLF

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van MARGARETA GELDOLF

GUILLIELMUS van BRANDE
± 1570-± 1637
MARGRIET BRUGGEMAN
± 1562-± 1637
MARIA van den BRANDEN
± 1600-± 1657

MARGARETA GELDOLF
± 1614-1667

± 1658

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 15 juni » Jean Baptiste Denis voert de eerste bloedtransfusie bij een mens uit.
    • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
    • 20 juni » Kardinaal Giulio Rospigliosi wordt gekozen tot Paus Clemens IX.
    • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.
    • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam GELDOLF

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam GELDOLF.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over GELDOLF.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam GELDOLF (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Willy van Brande, "Stamboom Van Brande", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-brande/I8264.php : benaderd 29 januari 2026), "MARGARETA GELDOLF (± 1614-1667)".