Stamboom Van Brande » JOANNA van GIJSEL

Persoonlijke gegevens JOANNA van GIJSEL 


    Gezin van JOANNA van GIJSEL

    Zij is getrouwd met MATTHEUS INGELS.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. ALDEGONDE INGELS  1754-1785

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot JOANNA van GIJSEL?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van JOANNA van GIJSEL

    JOANNA van GIJSEL
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van GIJSEL


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willy van Brande, "Stamboom Van Brande", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-brande/I6483.php : benaderd 5 februari 2026), "JOANNA van GIJSEL".