Stamboom Van Brande » ADELA van de BETUWE

Persoonlijke gegevens ADELA van de BETUWE 


    Gezin van ADELA van de BETUWE

    Zij is getrouwd met HENDRIK van LEUVEN.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. IDA van LEUVEN  1065-1139 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot ADELA van de BETUWE?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van ADELA van de BETUWE

    ADELA van de BETUWE
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van de BETUWE


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willy van Brande, "Stamboom Van Brande", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-brande/I6095.php : benaderd 16 februari 2026), "ADELA van de BETUWE".