Stamboom Van Brande » JOANNES FRANCISCUS van GIJSEL (± 1730-????)

Persoonlijke gegevens JOANNES FRANCISCUS van GIJSEL 


Gezin van JOANNES FRANCISCUS van GIJSEL

Hij is getrouwd met JOANNA ELISABETH van VELSEN.

Zij zijn getrouwd rond 1755.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot JOANNES FRANCISCUS van GIJSEL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van JOANNES FRANCISCUS van GIJSEL

JOANNES FRANCISCUS van GIJSEL
± 1730-????

± 1755

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van GIJSEL


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Willy van Brande, "Stamboom Van Brande", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-brande/I40394.php : benaderd 12 februari 2026), "JOANNES FRANCISCUS van GIJSEL (± 1730-????)".