Stamboom Van Brande » CLEMENTINA MARIA STRYBOL (1918-1988)

Persoonlijke gegevens CLEMENTINA MARIA STRYBOL 


Gezin van CLEMENTINA MARIA STRYBOL

Zij is getrouwd met CLEMENT ALFONS HEYNINCK.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1938 te SINT-NIKLAAS,OOST-VLAANDEREN,BELGIE, zij was toen 19 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. FLOR HEYNINCK  1938-2014
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


Notities over CLEMENTINA MARIA STRYBOL

KNAPTAND 220 IN 1964 ST NIKLAAS

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot CLEMENTINA MARIA STRYBOL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk CLEMENTINA MARIA STRYBOL

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van CLEMENTINA MARIA STRYBOL


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. ACT 203
  2. BIDPRENTJE
  3. HEIMOLEN GRAF NR 178 PARK GS II PLAATS 63
  4. ACT 197

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 augustus 1918 lag tussen 11,0 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Vrede van Brest-Litovsk wordt ondertekend, einde aan het oostfront van de Eerste Wereldoorlog.
    • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
    • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
    • 15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
    • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
    • 13 november » Geallieerde troepen bezetten Constantinopel de hoofdstad van het Ottomaanse Rijk.
  • De temperatuur op 30 november 1988 lag tussen 3,9 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 23,2 mm neerslag gedurende 10,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 4 april » Trainer Han Berger van FC Utrecht haalt in de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle zijn ploeg van het veld als Kevin Young een overtreding begaat, daarbij zelf zijn been breekt en een rode kaart krijgt van scheidsrechter Jan Dolstra. Berger krijgt een schorsing van vier wedstrijden, Young vijf duels.
    • 1 juni » Het Nederlands voetbalelftal sluit in Amsterdam de voorbereidingen op het EK voetbal 1988 af met een 2-0-overwinning op Roemenië.
    • 30 juni » Aartsbisschop Marcel Lefebvre wijdt in Écône in Zwitserland vier bisschoppen zonder toestemming van de Heilige Stoel.
    • 20 juli » Martin Scorseses film The Last Temptation of Christ wordt uitgebracht en zorgt over de gehele wereld voor protesten van fundamentalistische christenen.
    • 5 augustus » Benoeming van de Litouwer Audrys Juozas Bačkis tot nuntius in Nederland.
    • 10 augustus » Matt Biondi scherpt bij de Olympische Spelen in Seoel zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 48,42. Het oude record (48,74) stond sinds 24 juni 1986 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
  • De temperatuur op 7 december 1988 lag tussen 2,0 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (11%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 9 mei » De Colombiaanse guerrillagroepering ELN laat de West-Duitse ereconsul Helmut Lücker na zes dagen vrij.
    • 28 juni » Paus Johannes Paulus II creëert 24 nieuwe kardinalen, onder wie de vroegere Italiaanse nuntius in Nederland Angelo Felici.
    • 20 juli » Martin Scorseses film The Last Temptation of Christ wordt uitgebracht en zorgt over de gehele wereld voor protesten van fundamentalistische christenen.
    • 18 oktober » De tropische cycloon Joan, die zware regenval met zich meebrengt, veroorzaakt in het noorden van Colombia overstromingen waardoor zeker drie mensen omkomen.
    • 17 november » Vanaf half drie 's middags is Nederland verbonden met NSFnet, een voorloper van het huidige internet, als tweede land ter wereld. De goede contacten van Piet Beertema hebben hierbij een essentiële rol gespeeld.
    • 1 december » De twee belangrijkste politieke partijen in Soedan stemmen in beginsel in met een ontwerp-vredesovereenkomst met de zuidelijke rebellen van het Soedanees Volksbevrijdingsleger (SPLA).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam STRYBOL

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam STRYBOL.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over STRYBOL.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam STRYBOL (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Willy van Brande, "Stamboom Van Brande", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-brande/I1895.php : benaderd 21 februari 2026), "CLEMENTINA MARIA STRYBOL (1918-1988)".