Stamboom Van Brande » GUILELMUS I POPULEUS

Persoonlijke gegevens GUILELMUS I POPULEUS 


    Gezin van GUILELMUS I POPULEUS

    Hij is getrouwd met ELISABETH VERSCHUEREN.Bron 1

    Zij zijn getrouwd op 15 januari 1668 te MECHELEN,ANTWERPEN,BELGIE.Bron 2


    Kind(eren):

    1. PETRONILLA POPULEUS  1652-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot GUILELMUS I POPULEUS?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van GUILELMUS I POPULEUS

    GUILELMUS I POPULEUS
    ????-

    1668

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. WARE VRIENDEN VAN HET ARCHIEF MECHELEN
    2. SINT KATHELIJNE KERK

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam POPULEUS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam POPULEUS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over POPULEUS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam POPULEUS (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willy van Brande, "Stamboom Van Brande", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-brande/I11945.php : benaderd 14 februari 2026), "GUILELMUS I POPULEUS".