Genealogie van Brakel- Blanken- van Rootselaar- Luigjes » Jannetje van de Laak

Persoonlijke gegevens Jannetje van de Laak 


    Gezin van Jannetje van de Laak

    Zij is getrouwd met Jan van Asselt.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Wouter van Asselt  1843-1885 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje van de Laak?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje van de Laak

    Jannetje van de Laak



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van de Laak


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    S. van Brakel-Groenendijk, "Genealogie van Brakel- Blanken- van Rootselaar- Luigjes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-brakel/I1485.php : benaderd 1 februari 2026), "Jannetje van de Laak".