Stamboom Van Bosheide » Hendrikje van Hardeveld (< 1734-< 1770)

Persoonlijke gegevens Hendrikje van Hardeveld 

  • Zij is geboren voor 1734.
  • Zij is overleden voor 1770.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 april 2014.

Gezin van Hendrikje van Hardeveld

Zij is getrouwd met Gijsbert Koens van Bosheiden.

Toestemming voor het huwelijk is verkregen.

Zij zijn getrouwd op 10 november 1754 te Amersfoort.


Kind(eren):

  1. Otto van Bosheiden  1757-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikje van Hardeveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikje van Hardeveld


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Hardeveld


De publicatie Stamboom Van Bosheide is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Roeli de Vos, "Stamboom Van Bosheide", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-bosheide/I694.php : benaderd 23 januari 2026), "Hendrikje van Hardeveld (< 1734-< 1770)".