Stamboom Van Boeckel » Jacobus Franciscus van Boeckel (1907-1959)

Persoonlijke gegevens Jacobus Franciscus van Boeckel 


Gezin van Jacobus Franciscus van Boeckel


Notities over Jacobus Franciscus van Boeckel

_UID 714D0E7F-E787-4B41-B032-1D1D93C64D54

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Franciscus van Boeckel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Franciscus van Boeckel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Franciscus van Boeckel


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jacobus Franciscus van Boeckel



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juli 1907 lag tussen 2,4 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
      • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
      • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
      • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
      • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
      • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
    • De temperatuur op 22 maart 1959 lag tussen 0,6 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 5,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
      • 17 maart » Bisschopswijding van Petrus Moors, Nederlands bisschop van Roermond, door aartsbisschop Bernardus Alfrink van Utrecht.
      • 29 mei » Onder de bietenakker van boer Boon in Slochteren boort de NAM aardgas aan.
      • 13 september » Beëdiging van Heinrich Lübke als tweede bondspresident van West-Duitsland.
      • 2 december » Breuk van de Malpassetdam (Frankrijk), met een ramp tot gevolg.
      • 2 december » Première van de documentaire La Muraille de Chine, geregisseerd door Carlo Lizzani, de eerste film waarbij geuren worden gebruikt.
      • 16 december » België belooft Belgisch-Congo de onafhankelijkheid.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Boeckel


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans van Boeckel, "Stamboom Van Boeckel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-boeckel/I145.php : benaderd 17 maart 2026), "Jacobus Franciscus van Boeckel (1907-1959)".