Stamboom Van Blijderveen » Geert van Gessel

Persoonlijke gegevens Geert van Gessel 

  • Hij is geboren.

Gezin van Geert van Gessel

Hij is getrouwd met Gerritje van Blijderveen.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert van Gessel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Gessel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop van Blijderveen, "Stamboom Van Blijderveen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-blijderveen/R545.php : benaderd 13 februari 2026), "Geert van Gessel".