Stamboom Van Biene » Joke van Biene (1959-)

Persoonlijke gegevens Joke van Biene 


Gezin van Joke van Biene

Zij had een relatie met jan Semler.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Ciska Semler  1981- 
  3. (Niet openbaar)

Het echtpaar is in 2000 gescheiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joke van Biene?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joke van Biene

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joke van Biene


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 mei 1959 lag tussen 10,3 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (63%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De Cubaanse president Fulgencio Batista wordt afgezet door Fidel Castro.
      • 3 februari » Buddy Holly, Ritchie Valens en The Big Bopper komen om bij een vliegtuigongeluk. Deze dag wordt bekend als "The day the music died" (De dag waarop de muziek stierf).
      • 31 maart » De Maasbode komt voor het laatst uit als zelfstandige krant.
      • 5 april » Eerste uitzending van het programma Sport in Beeld op de Nederlandse televisie, de voorloper van Studio Sport.
      • 21 augustus » Hawaï wordt de vijftigste staat van de Verenigde Staten van Amerika.
      • 10 november » In Londen wordt de Nederlandse Corine Rottschäfer gekroond tot miss World.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1956 » Loretta Schrijver, Nederlands televisiepresentatrice
    • 1956 » Sergej Andrejev, Sovjet-Russisch voetballer en trainer
    • 1957 » Joan Benoit, Amerikaans atlete
    • 1959 » Henk Hille, Nederlands ijshockeyer en sportbestuurder
    • 1959 » Desmet Patrick, Belgisch kunstfotograaf
    • 1960 » Erika Thijs, Belgisch politica († 2011)

    Over de familienaam Van Biene


    De publicatie Stamboom Van Biene is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Elly v Biene, "Stamboom Van Biene", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-biene/I260.php : benaderd 9 maart 2026), "Joke van Biene (1959-)".