Stamboom Van Berkum-Jasper-Slingerland-Mudde » Trijntje van der Weiden (1690-????)

Persoonlijke gegevens Trijntje van der Weiden 

  • Zij is geboren in het jaar 1690.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 februari 2023.

Gezin van Trijntje van der Weiden

Zij is getrouwd met Arie Cornelis de Jong.

Zij zijn getrouwd op 16 juni 1757 te Lekkerkerk, zij was toen 67 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje van der Weiden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Weiden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
T. van Berkum, "Stamboom Van Berkum-Jasper-Slingerland-Mudde", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-berkum/I260.php : benaderd 2 februari 2026), "Trijntje van der Weiden (1690-????)".